
Лампа вінтажна світлодіодна "RUSTIC VINTAGE-6" 6W Filament led 2200К E27
176,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-029-0006-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа вінтажна світлодіодна "RUSTIC VINTAGE-6" 6W Filament led 2200К E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий з бурштиновим відливом |
| Потужність | 6 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 146 мм * 64 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 2200 К |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176,22 ₴