
Лампа "RUSTIC TUBE - 8" 8W Filament led 2200К E27
221,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-033-0008-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна Lemanso "RUSTIC TUBE - 8" 8W Filament led 2200К E27
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Потужність - 8Вт
- Цоколь - Е27
- Світловий потік - 720лм
- Температура світіння - 2200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий з бурштиновим відливом |
| Потужність | 8 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 235 мм * 30 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 2200 К |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221,61 ₴