
Адаптер 100W "VEGA-100"
433,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-001-0100-011
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер (блок живлення) 100W "VEGA-100"
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі Horoz Electric.
Продукція Horoz Electric відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги 176-265V
Характеристики:
- Виробник - Horoz Electric
- Напруга - 12V DC
- Потужність – 100Вт
- Клас захисту - IP20
- Вхідна напруга – 176-265В
- Сила струму – 8.5A
- Розмір – 146х48х24мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Вихідний струм, не більше | 85 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12.0 |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 57 мм* 42 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідний струм | 8.5 A |
| Клас захисту IP | 20 |
| Висота | 42 |
| Ширина | 57 |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,43 ₴

