
Адаптер 250W "VEGA-250"
746,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-001-0250-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер (блок живлення) 250W "VEGA-250"
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі Horoz Electric.
Продукція Horoz Electric відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги 176-265V
Характеристики:
- Виробник - Horoz Electric
- Напруга - 12V DC
- Потужність – 250Вт
- Клас захисту - IP20
- Вхідна напруга – 176-265В
- Сила струму – 20,8A
- Розмір – 225х62х40мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 20.8 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 250 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 225 мм * 62 мм* 40 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідний струм | 20.8 A |
| Клас захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746,27 ₴

