
Лампа світлодіодна "Filament Globe - 6" 6W A60 Е27 2700К
100,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-015-0006-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "Filament Globe - 6" 6W A60 Е27 2700К
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна HOROZ Filament Globe - 6
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Потужність - 6Вт
- Цоколь - Е27
- Світловий потік - 650лм
- Температура світіння - 2700К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Филаментная |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колірна температура | 2700К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 650 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Кут розсіювання | 360° |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100,13 ₴
