Стрічка світлодіодна "REN" вологозахищена 4200К ціна вказана за 1м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 4200K |
| Потужність | 4.8 W (1 м ) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 7 мм* 3 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 12 V |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Тип світлодіодів | SMD LED (35*28) |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,39 ₴
