Стрічка світлодіодна "AMAZON" 3000К 081-005-0001-011 – стрічка на гнучкій підкладці з рівномірно розташованими по всій довжині світлодіодами.
Стрічка продається кратно 5 метрам
LED-стрічка Horoz Electric "AMAZON" підключається через блок живлення і працює з напругою 12V DC.
Блок живлення відповідної потужності підбирається в залежності від довжини відрізка стрічки, що підключається. Вибір блоку живлення залежить від потужності стрічки, яка вимірюється у ватах на один погонний метр. Стрічка led "AMAZON" має потужність 14.4 Ватт на один погонний метр. Кут розсіювання світлодіодів складає 120 градусів
У стрічці Horoz Electric "AMAZON" використовується кристал SMD 5050.
Переваги світлодіодної стрічки AMAZON:
- Кут свічення 120 градусів
- Низьке споживання електроенергії
- Живлення від низької напруги 14,4 Вт/м
- Легкий монтаж
- Довговічність
- Доступна у всіх кольорах у бухтах по 5 м.
Характеристики:
- Вхідна напруга – 12В
- Ширина – 9мм
- Кратність різу – 50мм
- Потужність – 14,4Вт/м.п.
- Колір - теплий білий
- Температура світіння – 3000К
- Яскравість – 24,7 lm/LED
- Кут розсіювання – 120
- Норма відпустки – бухта 5м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Інтервал різання | 5 см |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 3 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 3000K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 10 мм* 3 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 12 V |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Клас захисту IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,19 ₴


