
Стрічка світлодіодна "THAMES" вологозахищена 3000К ціна вказана за 1м
80,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: 081-003-0001-061
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка світлодіодна "THAMES" вологозахищена 3000К ціна вказана за 1м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 3000K |
| Потужність | 14.4 W (1 м ) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 10 мм* 3 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 12 V |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Тип світлодіодів | SMD LED (50*50) |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,99 ₴