
Гірлянда вулична світлодіодна вологозахищена в силіконі "MONTANA" 6400K
175,14 ₴
- Немає в наявності
- Код: 080-001-0004-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гірлянда вулична світлодіодна вологозахищена в силіконі "MONTANA" 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | 6400К |
| Кількість в упаковці | 10 метрів |
| Потужність | 4 W (10 м ) |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 2 мм* 2 мм |
| Степінь захисту IP | IP 68 (вологозахищена) |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,14 ₴
