
Стрічка світлодіодна LED "COLORADO" (220-240V) вологозахищена 3000К ціна вказана за 1м
84,84 ₴
- Немає в наявності
- Код: 081-006-0001-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стрічка світлодіодна LED "COLORADO" (220-240V) вологозахищена 3000К ціна вказана за 1м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 3000K |
| Потужність | 5 W (1 м ) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 18 мм* 5 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Тип світлодіодів | SMD LED (35*28) |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84,84 ₴




