Адаптер (блок живлення) DC 24V 150W "VEGA-150/24"
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі Horoz Electric.
Продукція Horoz Electric відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги 176-265V
Характеристики:
- Виробник - Horoz Electric
- Напруга - 24V DC
- Потужність – 150Вт
- Клас захисту - IP20
- Вхідна напруга – 176-265В
- Сила струму – 6.25A
- Розмір – 160х40х32мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 6.25 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 40 мм х 32 мм х 160 мм |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідний струм | 6.25А |
| Клас захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга (В) | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549,13 ₴

