Стрічка світлодіодна "VICTORY-5"
Світлодіодна стрічка VICTORY RGB – довговічна, енергоефективна та універсальна LED стрічка.
VICTORY працює від стандартної напруги 220В, адаптер, який йде в комплекті, знижує її до безпечного рівня 12В.
Цікавою особливістю цієї світлодіодної стрічки є режим, в якому кольори змінюються синхронно з ритмом оточующих звуків або голосами людей.
Світлодіодна стрічка VICTORY прекрасно підійде для оформлення квартир чи офісних приміщень, декору в кафе, барах, нічних клубах, тощо.
Характеристики:
- Напруга мережі - 220B
- Потужність - 10 Вт/м
- Колір світіння - RGB
- Світловий потік - 800 лм/м
- Ступінь захисту - IP20
- Кількість в упаковці – рулон 5м
- Кількість світлодіодів – 60 шт/м
- Комплектація - адаптер, пульт дистанційного керування, RGB контролер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | RGB |
| Потужність | 10 W (1 м ) |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Робоча напруга | 12 V |
| Додатково | входить в комплект, адаптер, пульт дистанційного керування, RGB Controller |
| Тип світлодіодів | SMD LED 60 шт/м (50*50) три діода 1 ряд |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910,47 ₴

