
Світильник трековий лінійний "CENOVA-30" 30W 4200K чорний
666,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-033-0030-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий лінійний "CENOVA-30" 30W 4200K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 486 мм х 34 мм х 57 мм |
| Світловий потік | 3160 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP20 |
| Термін експлуатації | 40 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 666,61 ₴
