
Світильник лінійний LED 27W "TETRA/SQ-27" 6400К
300,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-005-0060-050
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник лінійний LED 27W "TETRA/SQ-27" 6400К
Лінійний світлодіодний світильник Horoz Electric 600мм
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним та лаконічним дизайном. Відсутність зайвих елементів на корпусі дозволяє розміщувати їх у широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Ступінь захисту - IP20.
- простий дизайн та легка безпечна установка
- призначений для кріплення як на горизонтальні, так і на вертикальні поверхні.
- Гнучкий захований кабель
- Відповідність нормам безпеки
- драйвер вмонтований у корпус
Характеристики:
- Робоча напруга 165-265 ст.
- Потужність – 27 Вт.
- Світловий потік – 1890 Лм.
- Колірна температура - 6400 К.
- Колір - чорний.
- Розміри, мм – 600x74х24
- Ступінь захисту – IP20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 27 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 27 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 1890 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 74 см |
| Висота | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм x 74 мм x 24 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300,38 ₴
