Світильник лінійний LED 54W "TETRA/SQ-54" 6400К
Лінійний світлодіодний світильник Horoz Electric 1200мм
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним та лаконічним дизайном. Відсутність зайвих елементів на корпусі дозволяє розміщувати їх у широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Ступінь захисту - IP20.
- простий дизайн та легка безпечна установка
- призначений для кріплення як на горизонтальні, так і на вертикальні поверхні.
- Гнучкий захований кабель
- Відповідність нормам безпеки
- драйвер вмонтований у корпус
Характеристики:
- Робоча напруга 165-265 ст.
- Потужність – 54 Вт.
- Світловий потік – 3780 Лм.
- Колірна температура - 6400 К.
- Колір - чорний.
- Розміри, мм – 1200x74х24
- Ступінь захисту – IP20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 54 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 54 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 3780 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 см |
| Ширина | 74 см |
| Висота | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм x 74 мм x 24 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518,87 ₴

