
Світильник світлодіодний фасаднийNEUTRON-5 5W настінний
617,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-091-0005-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний NEUTRON-5 5W настінний
Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок.
Висока ефективність світлодіодів SMD LED дозволяє висвітлити необхідну територію.
Ступінь вологозахисту - IP65.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна гамма | Нейтральний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 309 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 4200К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Висота | 90 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм х 48 мм х 90 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,22 ₴
