
Лампа світлодіодна "EXA - 4" 4W 4200K G9
86,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-047-0004-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "EXA - 4" 4W 4200K G9
Світлодіодна лампа EXA - 4 з цоколем G9 відмінна енергоефективна заміна старої галогенної лампи.
Дана модель споживає 4Вт і при цьому випромінює яскравий світловий потік 400LM.
Тип цоколя такої лампи - G9
Застосовується в люстрах та точкових світильниках з патроном G9.
Світлодіодна лампа EXA - 4 має напівпрозору силіконову колбу у формі капсули.
Характеристики:
Потужність, Вт - 4
Напруга, В - 220-240
Тип цоколя - G9
Температура світіння – 4200К
Світловий потік – 400 Лм
Висота - 48 мм
Діаметр - 13,3 мм
Кут розсіювання ° - 360 °
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G9 |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 48 мм*13.3мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип цоколя | G9 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86,78 ₴
