Адаптер (блок живлення) 150W VESPA-150
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі Horoz Electric.
Продукція Horoz Electric відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги 176-265V
Характеристики:
- Виробник - Horoz Electric
- Напруга - 12V DC
- Потужність – 150Вт
- Клас захисту - IP20
- Вхідна напруга – 176-265В
- Сила струму – 12.5A
- Розмір – 183х48х24мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 12.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 183 мм |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 183 мм х 48 мм х 24 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Клас захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552,69 ₴

