Адаптер (блок живлення) 250W VESPA-250
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі Horoz Electric.
Продукція Horoz Electric відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги 176-265V
Характеристики:
- Виробник - Horoz Electric
- Напруга - 12V DC
- Потужність – 250Вт
- Клас захисту - IP20
- Вхідна напруга – 176-265В
- Сила струму – 20,8A
- Розмір – 208х63х25мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 20.8 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 250 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 208 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 208 мм х 63 мм х 25 мм |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідний струм | 20.8A |
| Клас захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762,73 ₴

