Світильник вуличний LED FLORIDA-100 6400K
Консольний світильник (на стовп) "FLORIDA" 100W Horoz Electric - світлодіодний вуличний світильник з консольним кріпленням на стовп. Використовується для дорожнього вуличного освітлення, автостоянок та промислових приміщень та інших територій.
Світильник має герметичний корпус і має високий ступінь захисту впливу атмосферних впливів.
Характеристики:
- Тип - вуличний світильник на стовп
- Матеріал - алюмінієвий сплав
- Потужність - 100 Вт
- Колір свічення - 6400К (холодний)
- Світловий потік – 11700 Лм
- Довжина – 483 мм
- Висота - 84 мм
- Ширина - 186 мм
- Напруга живлення - 100 - 265 В
- Ступінь захисту - IP65
- Колір - сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 11700 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 483 мм x 186 мм x 84 мм,ø60 mm (труба) |
| Термін експлуатації | 40.000 Hrs |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 682,99 ₴

