
Світильник накладний LAYLA-15 15W 4200K білий
983,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-073-0015-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний LAYLA-15 15W 4200K білий
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Переваги світлодіодної панелі LAYLA-15:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 185-265 B
- Потужність лампи - 15 Вт
- Колір світіння 4200K
- Світловий потік – 1050 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 90х90х110 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 15 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 1050 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 9 см |
| Висота | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кут розсіювання | 120° |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 185-264V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 90 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 983,90 ₴
