Світильник фасадний LED "MORENA" 20W настінний
Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок.
Висока ефективність світлодіодів SMD LED дозволяє висвітлити необхідну територію.
Ступінь вологозахисту - IP54.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна гамма | Нейтральний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колірна температура | 4200К |
| Джерело світла | Світлодіодна стрічка SMD |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 14.5 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм х 145 мм х 140 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955,78 ₴

