
Світлодіодний світильник вологозахищений PALERMO-15 3CCT 15W IP54 білий з датчиком руху
692,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 071-018-0015-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений PALERMO-15 3CCT 15W IP54 білий з датчиком руху
Накладний світлодіодний LED світильник 15Вт з мікрохвильовим датчиком руху.
Світильники PALERMO-15 застосовуються для загального або місцевого освітлення в житлових, офісних або торгових приміщеннях, ванних кімнатах і на сходових клітках.
Переваги led світильників з мікрохвильовим датчиком руху:
- Низьке енергоспоживання
- Простота монтажу
- Тривалий термін експлуатації
Характеристики:
- Тип світильника – світлодіодний (LED)
- Спосіб монтажу – накладний (настінний, стельовий)
- Тип лампи – вбудований світлодіод (LED)
- Потужність – 15 Вт
- Колірна температура – 3000K, 4500K, 6000K перемикається
- Світловий потік – 1200 Лм
- Номінальна напруга – 170-260В
- Ступінь захисту – IP54
- Матеріал виробу – пластик
- Розмір - 215х115х62мм
- Час затримки - від 5 секунд до 10 хвилин
- Максимальна висота встановлення – до 10 м
- Колір - білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 15 Вт |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 21.5 см |
| Висота | 6.2 см |
| Ширина | 11.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Термін експлуатації | 40 000 рік |
| Робоча напруга | 170-260V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 3000K / 4500K / 6000K перемикається |
| Бренд | Teb Elektrik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692,87 ₴

