
Світильник настільний "BESTE" (чорний)
685,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 049-037-0005-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настільний "BESTE" (чорний)
Світлодіодна настільна лампа Horoz Electric BESTE потужністю 5Вт,
Регулювання положення джерела світла здійснюється у всіх трьох площинах, завдяки чому можна досягти оптимального кута нахилу освітлення.
Характеристики:
- Напруга, В – 220
- Максимальна потужність, Вт – 5
- Світловий потік, Лм - 380
- Ступінь захисту – IP20
- Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 4500K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 380 лм |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 100-240V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4500K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685,75 ₴
