
Світильник врізний "VIOLET-12" 12W 6400K білий
117,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-075-0012-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "VIOLET-12" 12W 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 90 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 106 мм х30 мм |
| Світловий потік | 960 lm лм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117,48 ₴

