Кабельні стяжки 350x8мм – це пластикові хомути з можливістю регулювання. Використовуються, коли необхідно стягнути кілька кабелів у пучок або притягнути щось не використовуючи свердління. Також використовуються для кріплення інформаційної бирки до виробу або кабелю.
Передній край стяжки вставляється в замок на іншому кінці та затягується до потрібного зусилля.
Якщо довжини стяжки недостатньо, можна кілька хомутів з'єднати між собою, отримавши необхідну довжину
Характеристики:
- Тип – кабельні стяжки
- Матеріал – нейлон
- Довжина – 350 мм
- Ширина – 8 мм
- Максимальний діаметр – 105 мм
- Межа міцності - 41 кг
- Тип замку - нероз'ємний (одноразовий)
- Упаковка – 100 шт
- Колір – білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Колір елемента кріплення | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір стяжки | Білий |
| Гранична міцність на розрив | 41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | Білий |
| Довжина стяжки | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴
