
Світильник врізний ALEXA-12 3CCT (білий)
251,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-048-1012-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний ALEXA-12 3CCT (білий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 12 W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм * 32 мм |
| Врізний отвір | 95 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Колірна температура, К | 7000К |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251,43 ₴