
Датчик MUSTANG-2 чорний
387,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 088-002-0002-020
Датчик MUSTANG-2 чорний
Даний датчик відноситься до енергозберігаючих приладів
Датчик руху призначений для автоматичного керування включенням лампи чи інших приладів
Принцип його дії ґрунтується на уловленні інфрачервоного випромінювання людського тіла.
Як тільки в зону роботи датчика потрапляє людина, пристрій включає освітлення.
Датчик руху врізного типу монтажу, встановлюється в приміщеннях і допомагає економити електрику, включаючи освітлення коли це дійсно необхідно.
Може інтегруватись у різні охоронні системи.
Сам собою може відлякувати грабіжників, т.к. включає освітлення під час спрацьовування на рух
Усі налаштування здійснюються за допомогою регуляторів, які розташовані під датчиком руху.
Характеристики датчик руху 360 ° MUSTANG-2 Horoz Electric:
- Напруга - 100-240V/50Hz
- Максимальне навантаження – 300Вт
- Дальність виявлення - до 6м
- Кут захоплення - 360 °
- Час затримки - від 10 секунд до 7 хвилин
- Висота установки - не вище 4м
- Ступінь захисту, IP - IP20
- Колір корпусу - чорний
- Тип монтажу - врізний, накладний
- Матеріал - пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна затримка контролю | 7 сек |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Способи установки | Вертикальний, Всередині приміщень, Стельовий |
| Кут огляду | 360 град. |
| Робоча напруга (В) | 110-240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 93мм*45мм |
| Робоча напруга | 110-240V / 50-60Hz |
| Кут виявлення | 360° |
| Дальність виявлення | max 6 m ± 1m |
- Ціна: 387,15 ₴



