
Датчик SANDERO білий
272,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 088-004-0001-010
Датчик SANDERO білий
Даний датчик відноситься до енергозберігаючих приладів
Датчик руху призначений для автоматичного керування включенням лампи чи інших приладів
Принцип його дії ґрунтується на уловленні інфрачервоного випромінювання людського тіла.
Як тільки в зону роботи датчика потрапляє людина, пристрій включає освітлення.
Датчик руху накладного типу монтажу, встановлюється в приміщеннях і допомагає економити електрику, включаючи освітлення коли це дійсно необхідно.
Може інтегруватись у різні охоронні системи.
Сам собою може відлякувати грабіжників, т.к. включає освітлення під час спрацьовування на рух
Усі налаштування здійснюються за допомогою регуляторів, які розташовані під датчиком руху.
Характеристики датчик руху 360° SANDERO Horoz Electric:
- Напруга - 220-240V/50Hz
- Максимальне навантаження - 60Вт
- Дальність виявлення - до 10м
- Кут захоплення - 360°
- Час затримки - від 10 секунд до 7 хвилин
- Висота установки - не вище 4м
- Потужність - 0,1-0,45W
- Ступінь захисту, IP - IP20
- Розміри - 55х44х38мм
- Колір корпусу - білий
- Матеріал - пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Дальність виявлення руху: | 10 м |
| Способи установки | Настінний, Підвісний, Вертикальний, Горизонтальний, Всередині приміщень, Стельовий |
| Кут огляду | 360 град. |
| Потужність | 60 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 44 мм*55мм*38 мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Кут виявлення | 360° |
| Дальність виявлення | від 4 мдо 10 м (регулюється) |
- Ціна: 272,79 ₴

