
Світильник аварійний LED "KANU"
1 126,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-043-0008-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний LED "KANU" - компактний світлодіодний ліхтар, який працює від акумулятора. Світильник постійно світиться, живлячись від мережі 220В. При відключенні електроживлення він перейде в автономний режим роботи від акумулятора і працюватиме до появи електроенергії в мережі або до повного використання заряду, якщо так і не з'явиться електрика.
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу SMD LED
- Потужність, Вт - 8
- Світловий потік – 280лм
- Тривалість зарядки – 24 годин
- Тривалість робіт - 3 години
- Живлення - від акумулятора 3.7V 2400Ah літієвий
- Розмір - 308х160х52мм
- Ступінь захисту - ІР65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Покажчик |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Для зовнішнього освітлення, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення, Резервне освітлення |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Джерело світла | LED module |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 280 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 24 годин |
| Розміри | |
| Довжина | 308 мм |
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 308 мм х 52 мм х 160 мм |
| Термін експлуатації | 20.000 Hrs |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6000 К |
| Додатково | 3.7V 2400Ah літієвий |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Час заряджання | 24 рік |
| Тривалість роботи від акумулятора | 3 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126,30 ₴


