
Прожектор світлодіодний "BORNEO-200" 200W 6400K
3 018,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-033-0200-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "BORNEO-200" 200W 6400K
Світлодіодний прожектор призначений для фасадного підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе тощо.
Завдяки технології LED цей прожектор дає максимальний рівень кольорового підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
У комплекті є пульт керування для дистанційного контролю прожектора.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики:
- Тип - світлодіодний прожектор
- Напруга живлення - 100-265В
- Потужність - 200 Вт
- Колір корпусу – чорний
- Світловий потік (лм) – 24000
- Матеріал корпусу – алюміній, скло
- Колір світіння - холодний білий
- Ступінь захисту - IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Світловий потік | 24000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 32.5 см |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 018,88 ₴

