Лампа акумуляторна "DURALITE-12" 12W 6400К, E27
Дана лампа формою як звичайна лампа зі стандартним цоколем Е27, але з вбудованим акумулятором. За наявності електрики лампа працює від мережі та заряджає акумулятор, а при вимкненні електрики продовжує працювати від акумулятора. Автономний час роботи від акумулятора до 4 годин безперервного свічення.
Характеристики світлодіодної лампи DURALITE-12:
- Температура світіння – 6400К
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Діаметр - 75мм
- Світловий потік, Лм - 1150
- Потужність - 12Вт
- Особливість – вбудований акумулятор Li-ION 2200 mAh 3.7V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 12 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 96 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 100 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1150 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 158 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 175° |
| Розміри (ДхШхВ) | 158 мм*75 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Робоча напруга | 100-250 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип цоколя | Е27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Особливості лампочки | Акумуляторна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277,68 ₴


