
Світильник накладний круглий (чорний) пилевологозахищений IP65 "SCARLETT-30 3CCT" 30W
1 129,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-070-1030-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний круглий (чорний) пилевологозахищений IP65 "SCARLETT-30 3CCT" 30W
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED Матеріал плафона - пластик.
Переваги світлодіодної панелі SCARLETT-30:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 170-265 B
- Потужність лампи - 30 Вт
- Колір світіння 3000K, 4000K, 6500K (на вибір, є перемикач)
- Світловий потік – 2700 лм
- Ступінь захисту - IP65
- Розмір - 300х300х55 мм
- Колір – чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Робоча напруга (В) | 170-265 |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 см |
| Діаметр | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм х 55мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибар є перемикач |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Ширина (діаметр) (мм) | 300 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливальне освітлення |
| Колірна гама | Теплий білий, Холодний білий, Нейтральний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Тип живлення | Мережа |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129,41 ₴

