
Світильник трековий лінійний магнітний MAGNET-LM3 28W 4200K 48V DC чорний
632,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 129-001-0028-020
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий лінійний магнітний MAGNET-LM3 28W 4200K 48V DC чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 28W |
| Робоча напруга | 48VDC |
| Розміри (ДхШхВ) | 900 мм х 45 мм х 22 мм |
| Світловий потік | 3180 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP20 |
| Термін експлуатації | 40.000 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632,79 ₴