
Світильник аварійний LED "ALVES-2" 44W
943,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-047-0044-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний LED "ALVES-2" 44W
Ліхтарик аварійний LED "ALVES-2" 44W - компактний світлодіодний світильник, який працює від акумулятора. Зручна модель переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення.
Область застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу SMD LED
- Потужність, Вт - 44
- Світловий потік – 350лм
- Тривалість робіт - 3 години (1 секція) - 1.5 години (2 секції)
- Час зарядки - 20-24ч
- Живлення - від акумулятора 2х 4V 1.6Ah Lead-Acid
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Застосування освітлення | Резервне освітлення, Для внутрішніх приміщень, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність | 44 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Джерело світла | LED module |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
| Світловий потік | 350 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 20 годин |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний з білим |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Час заряджання | 20-24 години |
| Тривалість роботи від акумулятора | 1 секція: 3 години 2 секції: 1.5 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943,40 ₴
