Вимикач 2-клавішний + Розетка з заземленням антрацит xOne складається з вимикача з двома клавішами та розетки із заземленням.
Характеристики:
- Ступінь захисту - IP54
- Номінальна сила струму – 16А
- Спосіб монтажу - накладний
- Тип вимикача – подвійний
- Тип розетки – одинарна
- Наявність заземлення - так
- Колір – антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип вимикача | Вимикач+розетка |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 151 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал корпусу | ABS (пластик) |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø75 мм х 151мм х 75мм х 51.7мм |
| Робоча напруга | 250 V |
| Додатково | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238,52 ₴



