
Світильник направляючий спот під лампу MIAMI білий
810,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-033-0001-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник направляючий спот під лампу MIAMI білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Інший тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Horoz Electric |
| Форма | Циліндрична |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max. 50W |
| Розміри (ДхШхВ) | 128 мм х 60 мм х 72 мм |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810,79 ₴
