
AZELYA-4 білий+чорний
343,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-048-0004-020
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AZELYA-4 білий+чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 80 мм |
| Додатково | в комплекті без патрона |
| Колір | білий+чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 10w |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 92 мм х 252 мм х42 |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,99 ₴