
Світильник врізний PAULA-9 3CCT
205,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-092-0009-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний PAULA-9 3CCT 016-092-0009-010
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластиковий.
Переваги світлодіодної панелі PAULA-9W:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника - врізний
- Напруга мережі – 160~265 B
- Потужність лампи – 9Вт
- Колір світіння - 3000K, 4000K, 6500K (на вибір, є перемикач)
- Світловий потік – 720 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 85х32 мм
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 9 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Світловий потік | 720 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 30 000 рік |
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Ширина (діаметр) (мм) | 130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205,15 ₴

