
Світильник сходовий LED "QUARTZ" 2W (з датчиком)
150,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 079-027-0002-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник сходовий LED "QUARTZ" 2W (з датчиком)
079-027-0002-010
Світильники для сходів із датчиком руху — це зручні та енергоефективні точкові вбудовані світильники, , які реагують на рух і містять підсвітку щаблів або підлоги, гарантуючи безпеку та комфорт вночі без ручного керування
Характеристики:
- Потужність — 2 Вт
- Робоча напруга — 110-265 В
- Світловий потік (лм) — 100
- Колірна температура, К — 4000
- Ступінь захисту IP — 20
- Додатково — вбудований мікрохвильовий датчик на 360°
- Матеріал корпусу — пластик
- Колір білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Датчик руху |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Врізний |
| Світловий потік | 100 лм |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір плафона | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додатково | вбудований мікрохвильовий датчик на 360° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4000K |
| Розміри (ДхШхВ) | 86 мм * 86 мм |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Робоча напруга | 110 - 265 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,86 ₴
