
Світильник сходовий LED "DIAMOND" 1W (з датчиком)
380,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 079-026-0001-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник сходовий LED "DIAMOND" 1 W (з датчиком)
079-026-0001-010
Світильники для сходів із датчиком руху — це зручні та енергоефективні точкові вбудовані світильники, , які реагують на рух і містять підсвітку щаблів або підлоги, гарантуючи безпеку та комфорт вночі без ручного керування
Характеристики:
- Потужність — 1 Вт
- Робоча напруга — 180-265 В
- Світловий потік (лм) — 70
- Колірна температура, К - 4200
- Ступінь захисту IP — 20
- Додатково — вбудований мікрохвильовий датчик на 360°
- Матеріал корпусу — пластик
- Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Датчик руху |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Врізний |
| Світловий потік | 70 лм |
| Колірна температура | 4200К |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Розміри (ДхШхВ) | 86 мм * 86 мм |
| Робоча напруга | 180-265V / 50-60Hz |
| Основні атрибути | |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380,92 ₴
