
Світильник пластиковий Акуа Еко
329,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-001-108
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий Акуа Еко 400-001-108
Світильник Teb Elektrik Акуа Еко використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах.
Світильник Teb Elektrik Акуа Еко має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника - Накладний
- Напруга мережі - 220~240 B
- Тип цоколя – Е27
- Потужність лампи - max 60 Вт
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 228х228х97 мм
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Teb Elektrik |
| Стан | Новий |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max. 60 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додатково | Світильник протиударний |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Ширина (діаметр) (мм) | 228 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,30 ₴
