
Світильник пластиковий Бавовна Фаворі
191,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-002-100
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий Бавовна Фаворі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Світильник протиударний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max.60 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø230 мм*91мм |
| Степінь захисту IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,35 ₴