
Світильник пластиковий Уфо Троянда Вітров срібло
220,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-201-101
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий Уфо Троянда Вітров срібло
400-201-101
Світильник Teb Elektrik Уфо Троянда Вітров використовують у житлових і громадських приміщеннях, офісах.
Світильник Teb Elektrik Уфо Троянда Вітров має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника — Накладний
- Напруга мережі — 220~240 B
- Тип цоколя — Е27
- Потужність лампи — max 40 Вт
- Ступінь захисту — IP20
- Розмір — 230х230х82,5 мм
- Колір — срібло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Teb Elektrik |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Прозорий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | max.40 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 230 мм*82.5мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220,28 ₴
