
Світильник пластиковий Акуа Повний Місяць Опал
334,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-123-115
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий Акуа Повний Місяць Опал
400-123-115
Світильник Teb Elektrik Акуа Повна Місяць Опал використовують у житлових і громадських приміщеннях, офісах.
Світильник Teb Elektrik Акуа Повна Місяць Опал має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника — Накладний
- Напруга мережі — 220~240 B
- Тип цоколя — Е27
- Потужність лампи — max 40 Вт
- Ступінь захисту — IP54
- Розмір — 242,5х242,5х106мм
- Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Teb Elektrik |
| Стан | Новий |
| Джерело світла | Лампочка |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | max 40W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додатково | Світильник протиударний, вологозахищені |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø242,5 мм*106мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334,20 ₴
