
Світильник пластиковий Акуа Опак
291,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-000-113
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий Акуа Опак
400-000-113
Світильник Teb Elektrik Акуа Опак використовують у житлових і громадських приміщеннях, офісах.
Світильник Teb Elektrik Акуа Опак має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника — Накладний
- Напруга мережі — 220~240 B
- Тип цоколя — Е27
- Потужність лампи — max 60 Вт
- Ступінь захисту — IP54
- Розмір — 204х204х85,8 мм
- Колір білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Teb Elektrik |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Прозорий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | max.60 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø204 мм*85,80 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291,03 ₴
