
Світильник пластиковий Акуа Опал Круг чорний
287,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-011-105
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий Акуа Опал Круг
400-011-105
Світильник Teb Elektrik Акуа Опал Круг використовують у житлових і громадських приміщеннях, офісах.
Світильник Teb Elektrik Акуа Опал Круг має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника — Накладний
- Напруга мережі — 220~240 B
- Тип цоколя — Е27
- Потужність лампи — max 60 Вт
- Ступінь захисту — IP65
- Розмір — 275х275х99мм
- Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Teb Elektrik |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | max.60 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додатково | Світильник протиударний |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø275 мм*99мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,92 ₴
