
Світильник пластиковий Акуа Опал Овал
296,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-011-106
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий Акуа Опал 400-011-106
Світлодіодний світильник Teb Elektrik Акуа Опал використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах.
Світильник Teb Elektrik Акуа Опал має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника - Накладний
- Напруга мережі - 220~240 B
- Потужність лампи - max 60 Вт
- Тип цоколя - Е27
- Ступінь захисту - IP65
- Розмір - 325х235х98 мм
- Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Teb Elektrik |
| Стан | Новий |
| Потужність | 60 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Овал |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Овальна |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 325 мм*235 мм*98 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Ширина (діаметр) (мм) | 325 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296,37 ₴

