
Офісна дверна ручка скоба 300мм, біла (RAL 9016)
від 420 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка офісна дверна П-подібна, біла
П-подібна ручка-скоба виготовлена з алюмінію, завдяки чому має корозійну стійкість. Дана дверна ручка універсальна та підходить для встановлення на двері в офісних та житлових приміщеннях. Монтаж дверної ручки дуже простий і не потребує складних інструментів та навичок.
Технічні характеристики:
- Матеріал - алюміній
- Форма - П-подібна ручка-скоба
- Розмір – 30х300мм
- Колір – білий
- Застосування - вхідні та міжкімнатні офісні двері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 300 мм |
| Діаметр розетки | 30 мм |
| Міжосьова відстань | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки, мм | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 420 ₴/комплект
