
Світильник врізний SMD LED "ANDROMEDA 3CCT"
856,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-017-0050-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "ANDROMEDA 3CCT" 056-017-0050-010
Призначена для загального освітлення громадських, адміністративних, офісних будівель або приміщень.
Даний світлодіодний світильник ідеально підходять для підвісних стель із плитами 600 мм.
Характеристики:
- Робоча напруга – 170-265В.
- Спосіб монтажу - врізний
- Потужність - 50 Вт.
- Світловий потік – 5000 Лм.
- Колір світіння - 3000K, 4500K, 6500K (на вибір, є перемикач)
- Ступінь захисту – IP20.
- Корпус – метал, пластик.
- Колір – білий.
- Розміри, мм – 595x595х28мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 50 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 170-265 |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 3000K 4500K 6500K |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 28 мм |
| Робоча напруга | 175-265V/50-60Hz |
| Ширина (діаметр) (мм) | 595 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856,18 ₴
